Survivalrun kinderfeestjes
Survivalrun, boogschieten en apenkooien voor kinderen vanaf 8 jaar!
Daag jij je vriendjes uit voor het leukste en meeste spannende feestje ooit?
Een survivalrun kinderfeestje bestaat uit 2 uur activiteiten voor minimaal 8 personen. In deze 2 uur gaan de kinderen boogschieten en kunnen ze hun krachten testen met een uitdagend survivalparcours op maat gemaakt, waarbij teambuilding en plezier getest gaan worden. Als team gaan ze samen de strijd aan om het maandrecord te verbreken.Ons terrein is het hele jaar open, dus ook in de winter!
De locatie beschikt over douches, kleedruimtes en horeca gelegenheden. Je kunt kiezen uit verschillende feestpakketten met of zonder eten.
Belangrijke informatie:
Minimumleeftijd is 8 jaar.
Maximumleeftijd is 12 jaar. Ouder dan 12? Misschien is het Jongerenfeest dan iets voor jou!
Weersvoorspellingen zijn geen redenen om het feest af te laten lassen, behalve als het een bedreiging wordt. Indien onweer/bliksem voorspeld is zal de instructeur contact opnemen om samen een oplossing te zoeken.
Klik voor verdere info even door naar de site van Primates Outdoor en Survivalrun.
De leukste kinderfeestjes vind je natuurlijk op Kidsproof Arnhem! Wat gaan jullie doen?
Primates Outdoor en Survivalrun
Vincwijcweg 12
6941 RG Didam
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?
Maak van de Avondvierdaagse een feestje met deze tips!
Kijk je er ook ieder jaar weer naar uit om met je kids de Avondvierdaagse te lopen? Met deze tips ga je goed van start en beleef je gezellige dagen!