Paviljoen en de theetuin
Vanaf mei kun je weer met het pontje naar het Werfpaviljoen en de theetuin!
Zeker weten dat je hier een vakantiegevoel van krijgt! Eerst een stukje varen met het pontje over de Rijn en dan lekker genieten met je voeten in het zand. Vanaf 3 mei zijn het Werfpaviljoen en de theetuin weer geopend. De openingstijden zijn gelijk aan de vaartijden van het pontje.
De menukaart is eenvoudig maar door het prachtige uitzicht en de spannende reis er naar toe echt iets wat je een keer gedaan moet hebben. Je kunt op het pontje stappen vanaf de Rijnkade en fietsen kunnen mee!
Vaartijden:
woensdag tot en met zondag van 12 tot 18 uur.
Tarieven per overtocht:
Kinderen tot en met 4 jaar: gratis
Kinderen van 5 tot en met 10 jaar: €0,50
Vanaf 11 jaar: €1,00 per persoon.
Fietsen: €0,50
De leukste buitenuitjes in en om Arnhem vind je natuurlijk op Kidsproof!
Paviljoen Stadsblokkenwerf
Stadsblokkenweg 51
6841 HG Arnhem
Openingstijden
Vanaf 3 mei tot en met 30 september 2018Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis familievoorstellingen én musicaltour
Hoe leuk is het om samen naar het theater te gaan? In Musis & Stadstheater Arnhem beleven jullie dit voorjaar de mooiste voorstellingen en magische verwondermomenten, ook in de meivakantie.
Lente: 10x leuke activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.
5x wandelplekjes met horeca op de Veluwe
Wij vinden het heerlijk om regelmatig lekker een frisse neus te halen met de kinderen. Wij verzamelden 5 mooie plekjes op de Veluwe waar je heerlijk kunt wandelen, spelen én iets lekkers kunt eten en drinken op een tof plekje voor, na of tijdens de wandeling. Geniet ervan!