
Paviljoen en de theetuin
Vanaf mei kun je weer met het pontje naar het Werfpaviljoen en de theetuin!
Zeker weten dat je hier een vakantiegevoel van krijgt! Eerst een stukje varen met het pontje over de Rijn en dan lekker genieten met je voeten in het zand. Vanaf 3 mei zijn het Werfpaviljoen en de theetuin weer geopend. De openingstijden zijn gelijk aan de vaartijden van het pontje.
De menukaart is eenvoudig maar door het prachtige uitzicht en de spannende reis er naar toe echt iets wat je een keer gedaan moet hebben. Je kunt op het pontje stappen vanaf de Rijnkade en fietsen kunnen mee!
Vaartijden:
woensdag tot en met zondag van 12 tot 18 uur.
Tarieven per overtocht:
Kinderen tot en met 4 jaar: gratis
Kinderen van 5 tot en met 10 jaar: €0,50
Vanaf 11 jaar: €1,00 per persoon.
Fietsen: €0,50
De leukste buitenuitjes in en om Arnhem vind je natuurlijk op Kidsproof!
Paviljoen Stadsblokkenwerf
Stadsblokkenweg 51
6841 HG Arnhem
Openingstijden
Vanaf 3 mei tot en met 30 september 2018Toon op kaart
Meer inspiratie


Een awesome vakantie-uitje
Op zoek naar een stoer gezinsuitje? Ga naar Planet Awesome? Lasergamen, karaoke, bowlen en meer!
Meivakantie op kasteel Rosendael
In de meivakantie is er van alles te beleven op kasteel Rosendael!
Kröller-Müller Museum
Ontdek de beeldentuin, speel het dobbelspel of speurspel of ga op blind date met een kunstwerk.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 10x leuke activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!
Eropuit in de meivakantie! Bekijk deze leuke tips!
Wat is er veel te beleven in onze mooie regio en iets daarbuiten! We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen, Koningsdag en meer voor je op een rijtje gezet.