Zwemclub Rheden
Synchroonzwemmen, watersport op zijn mooist! Het kan bij PFC in Rheden al vanaf 6 jaar.
Synchroonzwemmen is een vorm van watersport waarbij er op muziek een kür gezwommen wordt. Tijdens deze kür worden er verschillende figuren gezwommen. De küren worden gezwommen in een groep of als duet, maar ook wordt er solo gezwommen.
Je kunt vanaf 6 jaar beginnen met synchroonzwemmen! Bij deze afdeling gaat het vooral om het plezier in het zwemmen en met elkaar natuurlijk.
Maar ook om een goede prestatie neer te zetten.
Neem alvast een kijkje bij deze gezellige club!
Kijk ook eens op ons overzicht van alle clubjes in en om Arnhem!
PFC Rheden
IJsselsingel 13
6991 ZP Rheden
Openingstijden
zie website voor trainingstijdenToon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toegankelijke uitjes voor kinderen in Gelderland
Een dagje uit is voor elk kind een feestje, maar voor gezinnen met een kind met een beperking kan het plannen soms extra uitdagingen met zich meebrengen. Gelukkig zijn er in Gelderland steeds meer plekken waar toegankelijkheid vanzelfsprekend is. Hieronder ontdek je toegankelijke en kindvriendelijke uitjes waar plezier en inclusie hand in hand gaan.
8x leuke winterknutsels
De winter is in volle gang! Na een middagje buiten spelen lekker even naar binnen? Ga samen met deze leuke winterknutsels aan de slag. Eventueel met een lekkere beker warme chocomel erbij!
30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen
Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!