Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuur is een Feest

Ben niet bang voor de wilde dieren, ben niet bang...

Bij Natuur is een feest hebben ze tal van stoere spannende en bijzondere kinderfeestjes voor kids van 4 t/m 13 jaar!

In weer en wind het bos in. Stoere bosspelen doen. De wolf en de eekhoorn verstoppen. Een katapult maken, een duin afrollen, een takkenhut bouwen, verstoppertje spelen, jezelf camoufleren, het kan allemaal!

De feestjes worden begeleid door ervaren en enthousiaste volwassenen. Ze zijn geselecteerd op hun ervaring met kinderen en affiniteit met de natuur.
Bij hen is de natuur echt een feest. De feestjes zijn altijd buiten en voor een beetje regen zijn ze echt niet bang…

Wil je de verschillende feestjes bekijken? Klik dan op de roze button…

Kijk voor nog meer coole kinderfeestjes bij onze kinderfeestjes Categorie!

Natuur is een Feest

Openingstijden op afpraak
Mail direct

Mail direct naar Natuur is een Feest

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis familievoorstellingen én musicaltour

Hoe leuk is het om samen naar het theater te gaan? In Musis & Stadstheater Arnhem beleven jullie dit voorjaar de mooiste voorstellingen en magische verwondermomenten, ook in de meivakantie.

7x DIY tips voor Pasen

Alvast in de stemming komen voor de paasdagen? Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!

Lente: 10x leuke activiteiten

Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.

5x wandelplekjes met horeca op de Veluwe

Wij vinden het heerlijk om regelmatig lekker een frisse neus te halen met de kinderen. Wij verzamelden 5 mooie plekjes op de Veluwe waar je heerlijk kunt wandelen, spelen én iets lekkers kunt eten en drinken op een tof plekje voor, na of tijdens de wandeling. Geniet ervan!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief