
De Markplas
Mooi ruim opgezet park voor rust en gezelligheid met veel speelplekken!
De Markplas is een familiecamping met toeristische plaatsen voor tent en caravan, seizoensplaatsen en plaatsen voor stacaravans. Het park heeft een prachtig natuurwater, waarin kan worden gezwommen, gevaren en gevist.
Op het park bevinden zich nog prachtige oude fruitbomen, die in het voorjaar prachtig vol bloesem zitten en in het najaar kunt u smullen van de peren. De vriendschappelijk en gezellige familiesfeer spreekt iedereen aan. Er zijn zowel vaste jaarplaatsen als toer- en seizoenplaatsen.
In de weekenden en in het zomerseizoen, worden door onze ontspanningscommissie verschillende activiteiten georganiseerd voor jong en oud. Kijk voor foto’s en meer informatie op de website via de roze button.
Weten wat je dit weekend allemaal kan doen in Arnhem en omgeving? Kijk dan in onze Uitagenda!
Recreatiepark De Markplas
Markstraat 1
4043 JX Opheusden
Openingstijden
1 april t/m 30 septemberPrijs
Per persoon €5, tent €4, camper €5.Toon op kaart
Meer inspiratie


Kröller-Müller Museum
Ontdek de beeldentuin, speel het dobbelspel of speurspel of ga op blind date met een kunstwerk.
Nederlands Openluchtmuseum
Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!
Een awesome vakantie-uitje
Op zoek naar een stoer gezinsuitje? Ga naar Planet Awesome? Lasergamen, karaoke, bowlen en meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Eropuit in de meivakantie! Bekijk deze leuke tips!
Wat is er veel te beleven in onze mooie regio en iets daarbuiten! We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen, Koningsdag en meer voor je op een rijtje gezet.