Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderkookfeestjes 9+

Kookfeestje in Groessen. Wat wil je maken; Italiaans, vergeten groenten of misschien Chinees?

Bij de Groene Schuur in Groessen mag je zelf weten wat voor eten jullie gaan koken tijdens een kinderkookfeestje.

De kids maken onder begeleiding van de kok een volledig menu klaar.
Er wordt veel geproefd tijdens het koken en de kinderen krijgen allemaal een koksmuts. Een kookfeestje is niet alleen lekker maar ook heel leerzaam, leuk en gezellig. Na het kokkerellen wordt er gezellig samen gegeten en krijgen ze de recepten mee naar huis.

Ouders mogen het toetje mee-eten en als er nog tijd over is laat de kok nog even de kwekerij zien. Het feestje is geschikt voor kids van 9 t/m 12 jaar.

Meer info? Druk dan even op de roze button.

Wil jij ook voor elke schoolvakantie een nieuwsbrief ontvangen met de leukste uitjes? Meld je dan meteen aan!

De Groene Schuur

Lijkweg 9 B

6923 CA Groessen

Openingstijden op afspraak
Prijs Klik voor tarieven door naar de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar De Groene Schuur

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Awesome kinderfeestje

Een awesome kinderfeestje vier je bij Planet Awesome! Ga jij lasergamen, bowlen, glow golfen of karten?

Het vetste kinderfeestje ooit

Op zoek naar een te gek kinderfeestje? BubbelBal heeft de ultieme activiteiten voor een dag vol actie!

Feestje op een kasteel

Ga samen op zoek naar de 'sleutel van Doorwerth' tijdens dit leuke verjaardagspartijtje!

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x Moederdag verrassingen

Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

Lente: 10x leuke activiteiten

Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.

7x een wandeling met kinderen

Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!

9x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief