De Fluithof
Dwarsfluit- en traversolessen in een fijne sfeer. Fluit spelen op een manier die bij jou past!
De Fluithof is een veelzijdige dwarsfluitschool met een Arnhemse en een Zutphense locatie.
De Fluithof staat voor dwarsfluitles op maat: kinderen en jongeren krijgen les op een manier die aansluit bij hun wensen en behoeften!
Zowel groepsles als individuele les zijn mogelijk.
Alle muziekstijlen komen aan bod, en er is veel ruimte voor samenspel op elk niveau. Tijdens het lesjaar speel je veel samen met anderen en zijn er ook uitvoeringen.
Wil je een gratis proefles, klik dan door naar de website via de roze button!
Wist je dat wij ook ook een hele categorie met gave kinderfeestje voor je verzameld hebben? Super handig!
De Fluithof
Hertshoornstraat 18
6813 EJ Arnhem
Openingstijden
Op afspraakToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje eropuit? Bekijk deze 8 leuke tips in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!