Kunstig kinderfeestje
Heb jij ook zo'n creatief kind dat de hele dag wel wil kleuren en tekenen? Dan is dit een ideaal feestje!
Bij Berbar in Bennekom gaan ze lekker aan de slag met het maken van hun eigen kunstwerk!
Van Berbar krijg je het doek maar jij beslist wat erop komt! Eerst ga je schilderen. Misschien wil je alleen maar kleuren, of juist vormen schilderen. Daarna kun je het versieren met kleine gipsen beeldjes, mooie glazen kralen en nog veel meer
Het wordt jouw kunstwerk, een kunstwerk wat nog aan de muur hangt als je 99 jaar oud wordt!
Vind je het leuk om ook bij Berbar te eten? Dan kan dat natuurlijk ook. Je kiest uit een van de menu’s en zij zorgen voor de rest.
Klik even op de roze button voor meer informatie!
Wil jij ook graag voor de schoolvakanties de nieuwsbrief ontvangen met alle kinderuitjes in de regio?
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.
6x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?
6x zwemplekjes en strandjes in regio Arnhem
Een dagje genieten aan het water met de kinderen op een warme dag? We hebben de leukste zwemplekjes en strandjes in de regio voor je op een rijtje gezet. Zwemkleding aan en plonsen maar!