Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Posttheater

Het Posttheater, een gezellig theater voor leuke kindervoorstellingen in de schoolvakanties!

Ook bij Het Posttheater worden af en toe kindervoorstellingen gegeven.
Je krijgt dan niet alleen toegang tot de voorstelling maar ze zorgen ook nog voor een lekker glaasje limonade! Zo wordt het helemaal een feestje!

Kijk alvast op de website voor de komende voorstellingen of hou onze uitagenda in de gaten!

Wil je weten waar je gezellig uiteten kan met kinderen? Wij hebben de leukste kindvriendelijke adresjes voor je op een rijtje gezet!

Het Posttheater

Rosendaalsestraat 27

6824 CA Arnhem

Openingstijden zie website voor tijden voorstelling
Mail direct

Mail direct naar Het Posttheater

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Dagje eropuit? Bekijk deze 8 leuke tips in Regio Arnhem!

Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!