Zwemmen in Elst
Even oefenen voor je diploma of gewoon lekker spetteren?
Zwembad de Helster in Elst is een wat kleiner zwembad, met een wedstrijdbad, een recreatiebad en voor de allerkleinsten een peuterbadje.
De temperatuur van het water is aangenaam, het recreatiebad is standaard 31.5° C, het wedstrijdbad 30° C, en de whirlpool 35° C.
Niet onbelangrijk, ze hebben een 38 meter lange glijbaan, een wildwaterkreek met stroom-versnelling, jetstreams en meer!
Na het zwemmen kun je nog lekker even wat drinken in Sportcafé de Oase.
Via de roze button kun je de openingstijden bekijken.
Nog opzoek naar leuke kinderwinkels? Wij hebben de leukste alvast voor je op een rijtje gezet!
Sportcentrum de Helster
Schubertstraat 1
6661 AW Elst
Openingstijden
zie website voor roosterPrijs
3,50 euro
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Zomeractiviteiten op kasteel Doorwerth
In de zomervakantie zijn er leuke zomeractiviteiten voor de hele familie op kasteel Doorwerth!
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!
Kröller-Müller Museum
Ontdek de beeldentuin, speel het dobbelspel of speurspel of ga op blind date met een kunstwerk.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje eropuit? Bekijk deze 8 leuke tips in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!
Muziekzomer Gelderland met kinderen
Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!