
Peuter en kleutergym 2+
ACGV geeft gymnastieklessen voor alle leeftijden. Er zit er vast wel een locatie bij jouw in de buurt!
Tijdens de peuter en kleutergym maken de kids kennis met de verschillende basisvormen van bewegen, zoals klimmen en klauteren, rollen, springen, balanceren, gooien en vangen. Lekker bewegen en plezier maken staat centraal.
Waarom gymnastiek zo’n goede sport? Alle dingen die jij bij het gymmen leert zijn belangrijk in andere sporten. Ze noemen dit grondvormen, rollen en duikelen, lopen en rennen, het vangen van een bal, klimmen, zwaaien, springen en steunen. Daarnaast is gymnastiek ook nog eens hartstikke gezellig, het is een groepssport maar je oefent lekker op je eigen niveau.
ACGV geeft lessen aan kinderen vanaf 2 jaar.
Wil je een keer een proefles nemen? Klik dan op de websitelink voor de tijden en adressen
Kijk ook eens in onze Uitagenda voor leuke uitjes met kinderen.
ACGV
Middachtensingel 12
6825 HN Arnhem
Openingstijden
zie website voor tijden
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Feestelijke start van het nieuwe theaterseizoen
Een kersverse kinderdirecteur en gratis sprookjesvoorstellingen bij Musis & Stadstheater Arnhem!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!