Openluchttheater
Super leuk voor in het zomerseizoen. Een kindervoorstelling in het Openluchttheater de Pinkenberg!
Aan de rand van het Velperbos bevindt zich Openluchttheater De Pinkenberg.
Een ontzettende leuke plek om een kindervoorstelling te bekijken. Er worden voorstellingen gegeven voor verschillende leeftijden.
Ook worden cursussen gegeven waaronder een theatercursus die naar een voorstelling toe werkt in dit prachtige openluchttheater.
Neem een lekkere picknick mee dan maak je het extra bijzonder!
Hou onze uitagenda in de gaten voor voorstellingen of ga meteen naar de website!
Zoek je nog een uitje voor een regenachtige dag, kijk dan eens bij onze eropuit categorie!
Openluchttheater De Pinkenberg
Kluizenaarsweg 2
6891 Rozendaal
Openingstijden
zie website voor voorstellingen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kerstmarkten, lichtjesroutes en andere winterse uitjes
Kerstmarkten, winterse taferelen, veel lichtjes, knisperende vuurtjes, ijsbanen, kerstmuziek, kerstcadeautjes, levende kerststallen en nog veel meer kerstsfeer...dat wordt vast en zeker genieten bij alle sfeervolle kerst- en winteruitjes in de regio!
De 12 leukste herfst- en winteruitjes op de Veluwe
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.
Creatief met kerstballen
Hoe leuk is het om samen met de kinderen een eigen kerstbal of kersthanger te maken en zo een persoonlijk tintje aan je kerstboom te geven? Wij hebben 22 te gekke tips voor je op een rijtje gezet.