
Kleuterturnen
Niets moet, alles mag, het gaat er vooral om dat het leuk is!
Bij het kleuterturnen worden de kinderen spelenderwijs in aanraking gebracht met de vier basistoestellen van het turnen: sprong, brug, balk en vloer.
Zo leren ze bij de sprong om een goede aanloop te maken en op een juiste manier te springen.
Bij de brug of de rekstok leren de kleuters, hangen, optrekken, steunen en zwaaien. Op de balk wordt hun evenwicht getraind door op verschillende manieren over de balk te lopen met en zonder obstakels.
En op vloer gaan ze op verschillende manieren aan de slag met de basiselementen van het turnen; sprongetjes, loopvormen, koprollen, handstanden, radslagen en nog veel meer!
Kom gerust langs bij een les jouw buurt en maak gebruik van de gratis proefles!
Je vindt Stichting Gym&Turnen o.a. in de wijken;
Zoek je nog meer leuke clubjes in Arnhem? Kijk dan eens bij onze volledige lijst!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Deze zomeruitjes in de regio Arnhem mag je niet missen!
Ben je op zoek naar een tof uitje in de regio Arnhem? Er is hier echt zoveel te beleven. Ontmoet de dieren van de wereld, neem een duik in het verleden, speel in het groen en geniet van het gave uitzicht. Sluit je heerlijke dagje uit af met het eten van een pannenkoek in een van de gezellige pannenkoekenrestaurants.
6x zwemplekjes en strandjes in regio Arnhem
Een dagje genieten aan het water met de kinderen op een warme dag? We hebben de leukste zwemplekjes en strandjes in de regio voor je op een rijtje gezet. Zwemkleding aan en plonsen maar!
12x zomertips op de Veluwe
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze zomer. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de zomer.