
De Tijd
Heerlijk een hapje eten bij de open haard of op het terras? Kom dan eens naar Wolfheze
Voor dit restaurant moet je iets verder rijden. Restaurant & Pannenkoekenhuis De Tijd ligt heerlijk tussen de bossen. Naast pannenkoeken staan er ook andere lekkere seizoensgerechten op het menu.
Natuurlijk hebben ze ook aan de kids gedacht. In het restaurant hebben ze een prachtige speelkamer voor de kinderen waar zij zich prima kunnen vermaken. Hier staat voor iedereen wat wils zoals; Photoplay, glijbaant, speelslang, groot krijtbord, tv/video’s, auto’s en kleurspullen.
Terwijl de kinderen tussen de gerechten door fijn spelen, kun jij rustig en ongedwongen genieten van een dag/avondje uit!
Nog meer leuke Kidsproof restaurants ontdekken?
Restaurant&Pannenkoekenhuis De Tijd
Wolfhezerweg 87
6874 AC Wolfheze
Openingstijden
Ma t/m vr 12:00-22:00Za t/m zo 10:00-22:00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderen t/m 12 jaar gratis naar Musis & Stadstheater Arnhem
Vanaf september 2025 zijn kinderen t/m 12 jaar van harte welkom om gratis familievoorstellingen en -concerten te bezoeken in Musis & Stadstheater Arnhem.
Deze zomeruitjes in de regio Arnhem mag je niet missen!
Ben je op zoek naar een tof uitje in de regio Arnhem? Er is hier echt zoveel te beleven. Ontmoet de dieren van de wereld, neem een duik in het verleden, speel in het groen en geniet van het gave uitzicht. Sluit je heerlijke dagje uit af met het eten van een pannenkoek in een van de gezellige pannenkoekenrestaurants.
Verras je vader met deze DIY cadeautjes
Maak Vaderdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.