Naar de bios op je feestje!
Weer of geen weer, met een kinderfeestje naar de film bij Vue Arnhem is altijd een succes!
Bij Vue Arnhem kan je genieten van de leukste kinderfilms tijdens een kinderfeestje. En wist je dat ze hier van die heerlijke luxe leren stoelen hebben, inclusief voetensteun en tafeltje? Dat is nog eens lekker film kijken.
Wat krijg je bij dit filmfeestje in Vue Arnhem?
- Een leuke kinderfilm
- Een lekkere Vue Kidscombi gevuld met popcorn, snoepje en drinken
- Een klein cadeautje van Vue voor de jarige
Het filmarrangement is te reserveren vanaf 6 kinderen en minimaal één volwassene.
Kijk op de site voor meer informatie en voor de leuke films van deze week.
Kijk ook eens in ons overzicht met leuke uitjes voor het hele gezin!Wil je meer info over het feestjesarrangement of alvast een reservering maken? Klik dan op de roze button!
Tip: heb je onze uitagenda al eens bekeken? Hier vind je alle leuke kidsproofuitjes in de regio!
Vue Arnhem
Hoogstraat 10
6811 GZ Arnhem
Openingstijden
Klik voor dagen en tijden door naar de site.Prijs
Klik voor tarieven door naar de site.Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Kinderfeestje bij Ballorig
Op zoek naar een binnenfeestje maar liever niet thuis?
Kinderfeestje in de natuur
Is je kind bijna jarig of jarig geweest? Vier een feestje bij Bezoekerscentrum Veluwezoom in Rheden.
Feestje bij Bounce Valley Arnhem
Actief kinderfeestje bij Bounce Valley Arnhem vol springen en plezier.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje eropuit? Bekijk deze 8 leuke tips in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!