Kinderyoga school huissen
Kleine Hamsa is een holistische yoga school voor kinderen van 7 t/m 12 jaar.
Kinderen moeten veel en dat kan soms een beetje teveel worden, in het tijdperk van informatie komt er veel op ons af en zeker op de kinderen. Het is fijn dat je overal informatie kunt vinden maar tegelijk eist dat ook veel van je om al die informatie op te slaan.
Yoga leert je rust te vinden en te filteren wat belangrijk voor je is. Voor kinderen is het goed om te leren voelen en zich prettig te voelen in het lichaam, gewoon lekker bezig zijn en leren over jezelf!
Yoga is geen wedstrijd sport, je bent goed zoals je bent, je wordt soepel in je spieren en door goed te ademen leer je ook nog eens hoe je zenuwen de baas kunt worden!
Je kunt ontspannen en tegelijk aan je lichaam werken. Yoga is leuk voor jongens en meisjes dus kun jij ook wel wat ontspanning gebruiken, druk dan op de roze button en kom een keertje kijken bij Kleine Hamsa in Huissen!
Tip: wist je dat wij maandelijks een nieuwsbrief maken met alle leuke uitjes in de regio? Zo hoef je zelf nooit meer te zoeken en mis je niets!
Kleine Hamsa
Langekerkstraat 19
6851 BM Huissen
Openingstijden
wo 16:00-17:00Prijs
5 euro per uur (strippenkaart van 10)Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x kinderfeestje overlevingstips
Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!
5x wandelplekjes met horeca op de Veluwe
Wij vinden het heerlijk om regelmatig lekker een frisse neus te halen met de kinderen. Wij verzamelden 5 mooie plekjes op de Veluwe waar je heerlijk kunt wandelen, spelen én iets lekkers kunt eten en drinken op een tof plekje voor, na of tijdens de wandeling. Geniet ervan!
Gratis familievoorstellingen én musicaltour
Hoe leuk is het om samen naar het theater te gaan? In Musis & Stadstheater Arnhem beleven jullie dit voorjaar de mooiste voorstellingen en magische verwondermomenten, ook in de meivakantie.