Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wedstrijd zwemmen bij ESCA

Voel je je als een vis in het water en wil je steeds beter en steeds sneller?

Dan moet je zeker bij Esca-Wedstrijdzwemmen zijn! Een leuke club met gemotiveerde leden en gekwalificeerde trainers die je helpen om steeds weer jezelf te verbeteren! Van jong tot oud zijn er groepen waar je bij kunt zwemmen in competitie verband. 

Swimkick
Deze groep is bedoeld voor kinderen vanaf 6 jaar met (minimaal het C-diploma). In de SwimKick groep, die tweemaal per week traint, worden de technieken van de wedstrijdslagen goed aangeleerd en daar heb je een heel zwemleven plezier van. Maar natuurlijk krijgen ook de verschillende starts en keerpunten aandacht. Als je in de SwimKick groep zit krijg je ook de gelegenheid om via Speedowedstrijden kennis te maken met wedstrijdzwemmen.

Als je trainer vindt dat je de basisvaardigheden onder de knie hebt, kun je doorstromen naar de Minioren-groep. In de Minioren-groep zwemmen kinderen tot 12 jaar driemaal per week. Bij deze groep worden alle zwemslagen verbeterd, train je op langere afstanden, leer je keerpunten maken en doe je mee aan echte wedstrijden!

Klinkt dit allemaal goed in je oren? Ga dan meteen naar de website voor een proefles!

Zoek je nog meer clubjes in Arnhem?

Esca- Zwemmen

Arnhem

Openingstijden zie website
Mail direct

Mail direct naar Esca- Zwemmen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken…

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x DIY tips voor Pasen

Alvast in de stemming komen voor de paasdagen? Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!

Lente: 10x leuke activiteiten

Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.

5x wandelplekjes met horeca op de Veluwe

Wij vinden het heerlijk om regelmatig lekker een frisse neus te halen met de kinderen. Wij verzamelden 5 mooie plekjes op de Veluwe waar je heerlijk kunt wandelen, spelen én iets lekkers kunt eten en drinken op een tof plekje voor, na of tijdens de wandeling. Geniet ervan!

Gratis familievoorstellingen én musicaltour

Hoe leuk is het om samen naar het theater te gaan? In Musis & Stadstheater Arnhem beleven jullie dit voorjaar de mooiste voorstellingen en magische verwondermomenten, ook in de meivakantie.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief