
Strandpark Slijk-Ewijk
Ideaal recreatiegebied om met hele gezin te zwemmen, windsurfen, kanoën, wandelen en fietsen!
In de gemeente Overbetuwe, vlakbij Valburg en het landgoed Loenen, ligt Het Strandpark Slijk-Ewijk.
Dit gevarieerde recreatiegebied van Uit®waarde is ideaal om te zwemmen, windsurfen, kanoën, vissen, wandelen en fietsen. Je vindt hier ruime ligweides en zandstranden. De kinderen willen niet meer weg als ze het speelschip of het avontureneiland ZandZieBar hebben ontdekt, waar ze via de hangbrug of het trekpontje kunnen komen.
Voor een kleine versnapering of iets lekkers te drinken en een ijsje kun je terecht bij de kiosk van Zandziebar!
Wat is er in dit recreatiegebied nog meer te doen?
Dagrecreatie met speeltoestellen, buitenfitness toestellen, moeraszone met vlonderbrug, wandelroute Rondje Strandpark (5 km) en kanoverhuur.
Op Het Strandpark Slijk-Ewijk is het evenementenbedrijf Omnivents gevestigd in De Leijgraaf, een monumentale boerderij met kapschuur. Hier kun je terecht voor groepsuitjes met je familie, vrienden en collega’s. Maar ook in kleiner gezelschap ben je welkom.
Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie!
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.
Strandpark Slijk-Ewijk
Valburgsestraat 45
6677 PC Slijk-Ewijk
Openingstijden
ma - zo 6.00 tot 22.00 uurKlik via de roze button door naar de site voor meer informatie over de actuele waterkwaliteit.
Prijs
Toon op kaart
Meer inspiratie


Kröller-Müller Museum
Ontdek de beeldentuin, speel het dobbelspel of speurspel of ga op blind date met een kunstwerk.
Nederlands Openluchtmuseum
Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!
Meivakantie op kasteel Rosendael
In de meivakantie is er van alles te beleven op kasteel Rosendael!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 10x leuke activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland