
De Balletschool
Wil jij ook leren bewegen op muziek en vind je niets leukers dan dansen? Kom dan naar De Balletschool!
Ballet, jazz, streetdance, moderne dans, kleuterdans, dansconditie….En niet te vergeten: Een flinke dosis dansplezier!
De Balletschool verzorgt van maandag t/m zaterdag lessen in allerlei verschillende dansstijlen. De lessen worden gegeven in het sportcentrum Rijkerswoerd in Arnhem. Van jong tot oud, van beginner tot gevorderd, iedereen die moeilijk stil kan zitten bij het horen van muziek, kan hier terecht!
Elke twee jaar geeft De Balletschool een grote leerlingen-voorstelling. Behalve dat dansen een goede training is voor je lijf is het natuurlijk ook een theatervorm. Door een voorstelling leer je jezelf presenteren en ervaren hoe het is een ster te zijn op het podium.
Kijk rond op hun site voor informatie en inspiratie, gewoon even op de roze button klikken.
Nog meer inspiratie op doen voor leuke clubjes? Wij hebben ze alvast voor je op een rijtje gezet.
De Balletschool
De Pas 44
6836 BK Arnhem
Openingstijden
Voor het rooster, zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?
Deze zomeruitjes in de regio Arnhem mag je niet missen!
Ben je op zoek naar een tof uitje in de regio Arnhem? Er is hier echt zoveel te beleven. Ontmoet de dieren van de wereld, neem een duik in het verleden, speel in het groen en geniet van het gave uitzicht. Sluit je heerlijke dagje uit af met het eten van een pannenkoek in een van de gezellige pannenkoekenrestaurants.
6x zwemplekjes en strandjes in regio Arnhem
Een dagje genieten aan het water met de kinderen op een warme dag? We hebben de leukste zwemplekjes en strandjes in de regio voor je op een rijtje gezet. Zwemkleding aan en plonsen maar!