Gym vanaf 2 jaar in Elst
Zin om lekker te bewegen? In Elst kun je op gym vanaf 2 jaar!
Op dit moment zijn de lessen even niet mogelijk.
Vanaf 2 jaar zijn peuters samen met een ouder welkom bij de peutergym. Een uur lang kunnen de kinderen samen met hun begeleider (mag ook opa, oma of de oppas zijn) klimmen, klauteren, rollen, dollen of een spelletje met of zonder materiaal spelen.
Vanaf 3 jaar kunnen kinderen naar de reguliere peuter/kleutergroepen. Over het algemeen gaat het er bij deze groepen om dat de kinderen vertrouwd raken met de ruimte en de toestellen, maar ook dat zij kennis maken met enkele vaardigheden, zoals rollen, springen, klimmen en dergelijke. De lessen worden zoveel mogelijk afgewisseld wat betreft spel en toestellen.
Vanaf groep 3 wordt begonnen met het aanleren van turnprincipes. De kinderen leren rollen, duikelen en springen. Tevens worden de basisbeginselen van het plank- en trampoline springen aangeleerd, het turnen op de lange mat, op de brug en de balk. Tijdens de les staat het plezier in de oefeningen of het spel natuurlijk voorop.
Meer weten over de verschillende groepen en lestijden? Klik dan even door naar de site!
Psst, wist je dat we ook leuke uitjes hebben voor elke dag? Neem eens een kijkje in onze Eropuit Categorie!
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje vrij? Ga lekker eropuit in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!
Leuke uitjes voor de meivakantie
Meivakantie! Wat zijn er weer veel leuke activiteiten in en om Arnhem! Van actieve uitjes binnen en buiten, mooie films tot ontdekken en spelen in musea en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!