Gym vanaf 2 jaar in Elst
Zin om lekker te bewegen? In Elst kun je op gym vanaf 2 jaar!
Vanaf 2 jaar zijn peuters samen met een ouder welkom bij de peutergym. Een uur lang kunnen de kinderen samen met hun begeleider (mag ook opa, oma of de oppas zijn) klimmen, klauteren, rollen, dollen of een spelletje met of zonder materiaal spelen.
Vanaf 3 jaar kunnen kinderen naar de reguliere peuter/kleutergroepen. Over het algemeen gaat het er bij deze groepen om dat de kinderen vertrouwd raken met de ruimte en de toestellen, maar ook dat zij kennis maken met enkele vaardigheden, zoals rollen, springen, klimmen en dergelijke. De lessen worden zoveel mogelijk afgewisseld wat betreft spel en toestellen.
Vanaf groep 3 wordt begonnen met het aanleren van turnprincipes. De kinderen leren rollen, duikelen en springen. Tevens worden de basisbeginselen van het plank- en trampoline springen aangeleerd, het turnen op de lange mat, op de brug en de balk. Tijdens de les staat het plezier in de oefeningen of het spel natuurlijk voorop.
Meer weten over de verschillende groepen en lestijden? Klik dan even door naar de site!
Psst, wist je dat we ook leuke uitjes hebben voor elke dag? Neem eens een kijkje in onze Eropuit Categorie!
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Versla je winterdip met deze 21 vrolijke tips!
Zit je midden in een winterdipje? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie vast en zeker lachend de donkere winterdagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!
Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes
Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 12 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.
Geen slee in huis: 8 tips om er zelf een te maken!
Het gaat flink sneeuwen de komende dagen. Is het je het je niet gelukt om op tijd een slee in te slaan nu de winkels dicht zijn? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee van die heuvel.