Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Veel individuele aandacht

Zoek je een zwembad met kleine groepjes of zelfs privéles? Dan is zwembad Oosterbeek de plek voor jou!

Kenmerkend voor de zwemles van Zwembad Oosterbeek is dat er maximaal 6 kinderen per instructeur in de les zitten!

Dus veel individuele aandacht en dat is fijn.
Wat ook anders is dan bij de meeste zwembaden, hier ben je niet afgescheiden van je kind, je kunt elke les op circa 1,5 meter afstand van het bad volgen (dus niet via een tv scherm).

Voor en na de les mogelijkheid tot een gesprekje met de instructeur aan de balie. je kunt daar naar de voortgang van je kind informeren.

Naast zwemmen in groepjes is het ook mogelijk privéles te krijgen (met 1 of 2 kinderen).

Kijk voor alle verdere informatie op de website.

Zoek je nog een leuke sportclub voor je kind? kijk dan eens bij ons complete overzicht!

Zwembad Oosterbeek

Lukassenpad 1

6862 CJ Oosterbeek

Openingstijden zie website voor rooster
Prijs 13,60 per les (bij afname leskaart met 10 lessen)
Mail direct

Mail direct naar Zwembad Oosterbeek

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Arnhem

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

WK voetbal met kinderen: 8 leuke spelletjes

Het WK voetbal is hét moment om samen in de voetbalsfeer te duiken. Niet alleen voor de tv, maar ook actief aan de slag!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief