Veel individuele aandacht
Zoek je een zwembad met kleine groepjes of zelfs privéles? Dan is zwembad Oosterbeek de plek voor jou!
Kenmerkend voor de zwemles van Zwembad Oosterbeek is dat er maximaal 6 kinderen per instructeur in de les zitten!
Dus veel individuele aandacht en dat is fijn.
Wat ook anders is dan bij de meeste zwembaden, hier ben je niet afgescheiden van je kind, je kunt elke les op circa 1,5 meter afstand van het bad volgen (dus niet via een tv scherm).
Voor en na de les mogelijkheid tot een gesprekje met de instructeur aan de balie. je kunt daar naar de voortgang van je kind informeren.
Naast zwemmen in groepjes is het ook mogelijk privéles te krijgen (met 1 of 2 kinderen).
Kijk voor alle verdere informatie op de website.
Zoek je nog een leuke sportclub voor je kind? kijk dan eens bij ons complete overzicht!
Zwembad Oosterbeek
Lukassenpad 1
6862 CJ Oosterbeek
Openingstijden
zie website voor roosterPrijs
13,60 per les (bij afname leskaart met 10 lessen)Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.
6x zwemplekjes en strandjes in regio Arnhem
Een dagje genieten aan het water met de kinderen op een warme dag? We hebben de leukste zwemplekjes en strandjes in de regio voor je op een rijtje gezet. Zwemkleding aan en plonsen maar!
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!