Wandelen en koffie to go
Wandelen, spelen of overnachten op een unieke plek? Kom langs bij Boerderij en Theeschenkerij Mossel
Boerderij en theeschenkerij Mossel is een prachtige hoeve temidden van het landgoed ‘Planken Wambuis’. De perfecte plek voor de mooiste fiets- en wandelroutes.
Of je nu op zoek bent naar een mooie plek om te overnachten, wandelen, spelen of lunchen. Bij Boerderij en Theeschenkerij Mossel zit je goed! Kinderen kunnen spelen in speeltuin met traptrekkers en kruiwagen.
Neem ook eens kijkje bij de schaapskooi en bewonder lieve lammetjes en schaapjes. En als je het wildrooster oversteekt krijg je misschien ook de wilde runderen te zien. Geniet samen van de natuur!
Ook kun je er terecht voor een koffie, thee, warme chocomelk of een lekkernij.
Je kan Theeboerderij Mossel alleen met de fiets, te voet of te paard bereiken. Voor gasten die overnachten kunnen via de aangegeven route parkeren bij de locatie.
Praktisch
Parkeren kan op de parkeerplaatsen langs de N224 (Verlengde Arnhemseweg) en N310 (Harderwijkerweg. Of zet de auto neer bij restaurant Planken Wambuis. Wandel vanaf daar naar de Theeboerderij (dit is ongeveer 45 minuten).
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Ontvang onze nieuwsbrief vol leuke tips, inspiratie en uitjes in je mail!
Boerderij en Theeschenkerij Mossel
Mosselseweg 2
6731 SK Otterlo
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Planet Awesome
Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, bowlen...het kan allemaal bij Planet Awesome in Nijmegen!
Kerstvakantie op kasteel Rosendael
Kom naar de leuke gezinsactiviteiten op kasteel Rosendael in de kerstvakantie.
Ervaar het OV
Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantieBlogs & inspiratie
Alle blogs
Kerstvakantie: leuke uitjes in en om Arnhem
Kerstvakantie! De deuren van de scholen gaan twee weken dicht. Even lekker chillen thuis, maar vast en zeker ook genieten van al die leuke winteruitjes in onze regio. En dat zijn er nogal wat. Lees maar eens verder en plan je uitje.
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!