
Camping met jachthaven
Lekker ouderwets een vuurtje stoken? Bij Camping Oosterbeeks Rijnoever kan het nog!
Over een onverhard weggetje met daarlangs een rij mooie knotwilgen, kom je vanuit de bewoonde wereld op deze gezellige camping waar zowel jong als oud zich welkom voelt. Een oase in het natuurgebied van de uiterwaarden van Oosterbeek.
Pepijn, Marieke (en de kinderen) heten jullie van harte welkom op deze unieke gezinscamping, die in combinatie met een jachthaven en Koffie Haven, prachtig gelegen is aan de oever van de Nederrijn. Watersportliefhebbers kunnen er zeilen, waterskiën en kanoën. Ook de vissers kunnen hier volop hun gang gaan met hun bootje.
De camping bestaat uit 60 kampeerplaatsen, 1 ingerichte pipowagen en een knusse retro caravan. Je kampeert langs de rivier, in de schaduw van de wilgen met uitzicht over het water en de uiterwaarden. Voor de campinggasten zijn er strandjes om te zwemmen.
In en op het terras van de Koffie Haven kun je genieten van verse koffie van de lokale koffiebranderij in Oosterbeek, thee of een ander lekker drankje. Ook is er heerlijk appelgebak van bakkerij “Van eigen deeg”, een tosti, broodje of soep te verkrijgen. Dagelijks ligt hier de krant en zijn er tijdschriften en boeken te leen. Kinderen kunnen er tekenen en er zijn spelletjes voor jong en oud.
De Koffie Haven is ook de receptie waar je onder andere terecht kunt voor informatie over de activiteiten en bezienswaardigheden van de omgeving. Daarnaast liggen er genoeg opties klaar voor prachtige wandelroutes en uitdagende fietsroutes voor elk type fiets.
Alle informatie lees je natuurlijk op de website van de camping en jachthaven via de roze button.
Kijk ook in onze categorie Uit Eten voor leuke restaurantjes in de buurt!
Camping Jachthaven Oosterbeeks Rijnoever
Polderweg 1
6862 VX Oosterbeek
Openingstijden
Op basis van beschikbaarheid, geopend van half april tot half oktober.Prijs
Afhankelijk van het seizoenToon op kaart
Meer inspiratie


StadsWoud (7+)
Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.
Herfstvakantie in het Openluchtmuseum
Kom in de herfstvakantie naar het Nederlands Openluchtmuseum. Er is hier zoveel te beleven voor kinderen!
Planet Awesome
Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, bowlen...het kan allemaal bij Planet Awesome in Nijmegen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Feestelijke start van het nieuwe theaterseizoen
Een kersverse kinderdirecteur en gratis sprookjesvoorstellingen bij Musis & Stadstheater Arnhem!