Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurspeelplaats Otterlo

Spelen in de natuur van Otterlo: Oerrr natuurspeelplaats, waterspeelplaats en natuurpoort!

Kinderen kunnen op 100 mtr afstand van De Houtzagerij naar hartenlust spelen op de Oerrr natuurspeelplaats in de bossen van de Planken Wambuis. Ook start hier een leuke kinderwandeling over de Mosselse Heide met OERRR opdrachten onderweg.

En de natuurkamer van De Houtzagerij, met “levensechte muren” van natuur is eigenlijk een mini-bezoekerscentrum boordevol informatie uit het natuurgebied! 

Beleven, leren én doen!

De Houtzagerij ligt op vakantiepark EuroParcs De Wije Werelt. Vanaf de parkeerplaats is het slechts 5 minuten lopen naar de OERRR Natuurspeelplaats en de wandelroute.

Meer informatie vind je op de website. Klik hiervoor de roze button.

Lees ook meer over het Familierestaurant, de kinderfeestjes en de indoor-speeltuin van De Houtzagerij!

De Houtzagerij

Arnhemseweg 100-102

6731 BV Otterlo

Openingstijden Bekijk de openingstijden op de website!
Mail direct

Mail direct naar De Houtzagerij

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Speurtochten Veluwezoom

Bij Bezoekerscentrum Veluwezoom kun je het hele jaar door op avontuur met gave speurtochten!

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Arnhem

Sporten in de vakantie

Op de Markt in Arnhem kun je in de eerste zomervakantieweek lekker sporten!

Lasergamen bij FunSpace

Jarig? Kom dan lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord! Een superleuk en stoer kinderfeestje!

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

De leukste gezinsuitjes op de Veluwe

Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!

Zomervakantie uitjes in en om Arnhem

De deuren van de scholen zijn gesloten, de zomervakantie is beginnen! Even zes weken geen school en vrije tijd. Hebben jullie al plannen gemaakt voor de vrije weken? Wij hebben meer dan genoeg tips waar je uit kunt kiezen. Hieronder vind je alvast een greep uit het ruime aanbod aan toffe vakantie-uitjes.

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief