Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Ommuurde Tuin

Heerlijk verse biologische groenten halen met de kids! Hier is van alles te zien en te proeven!

Hier gaan kinderen graag mee om een boodschap te halen!

De Ommuurde Tuin ligt in de Historische Moestuin van koning Willem III op Landgoed Oranje Nassau’s Oord in het Renkums beekdal. Het wordt omsloten door een prachtige muur.

De tuinwinkel is tijdens openingstijden op woensdag en zaterdag gevuld met de oogst van het seizoen. Op het terras kun je genieten van lekkere koffie of kruidenthee en van zelfgemaakte baksels met groenten, fruit en kruiden uit de tuin. Een soepje met een snee landbrood of een overheerlijk taartje van Julia.

Ze houden hier ook gave kinderkookevents!
Tijdens deze workshops gaan kinderen de tuin ontdekken aan de hand van smaken. Daarna gezellig samen een seizoenssoep maken, jam van rabarber of pompoenmuffins!

Tip: trek wel even je laarzen aan!

Kijk voor meer informatie of om je meteen op te geven voor het kinderkookevent,op de website.

Klik ook eens door naar onze Eropuit categorie voor alle parken en kinderboerderijen in Arnhem en omgeving!

De Ommuurde Tuin

Kortenburg

Renkum

Openingstijden mei t/m nov
wo en za van 10:00-17:30
Mail direct

Mail direct naar De Ommuurde Tuin

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, bowlen...het kan allemaal bij Planet Awesome in Nijmegen!

StadsWoud (7+)

Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.

Bezoekerscentrum Veluwezoom

Heerlijk dagje in de natuur, lekker wandelen of wat meer actief bezig zijn? Het kan allemaal!

Boulderles bij RijnBoulder

Op zoek naar een sportief en gezellig uitje met het gezin? Kom dan eens boulderen bij RijnBoulder.

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x herfstdecoratie maken

Haal de herfst in huis met deze leuke herfstknutsels die kinderen zelf of met hulp kunnen maken.

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

7x een wandeling met kinderen

Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!

Intocht Sinterklaas 2025 in en om Arnhem

Sinterklaas en zijn Pieten komen in Nederland aan op zaterdag 15 november. Ook in Arnhem en regio kun je Sint en zijn Pieten begroeten. We hebben alvast wat leuke intochten voor je op een rijtje gezet!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief