Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Linge Hotel Elst

Comfortabel, jong en modern hotel rustig gelegen in het centrum van Elst.

Midden in de Betuwe tussen Arnhem en Nijmegen vind je Linge Hotel Elst. Een familiehotel waar gastvrijheid een begrip is. Het hotel wordt gerund door een jong gezin met vele jaren (familie) ervaring in de horeca.

In het hotel bevindt zich onder andere een familiekamer met connecting door. Op aanvraag kan er een 5e en 6e bed bijgeplaatst worden. Voor gezinnen bestaande uit 3 personen (1 of 2 volwassen met 1 of 2 kinderen) hebben ze enkele ruime kamers waar een extra bed op geplaatst kan worden.

Elst heeft nog de echte dorpse charme en trekt wekelijks vele bezoekers uit de omgeving. Het centrum van Elst bevat over een lengte van ruim één kilometer 140 winkels met vele speciaalzaken. Daarnaast bevindt het hotel zich middenin het typisch Betuwse landschap met fruitbomen en uitgestrekte velden.

Kijk voor meer informatie en foto’s van kamers op de website via de roze button!

Wil je op de hoogte blijven van leuke tips voor ouders en kids, meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Linge Hotel Elst

Dorpsstraat 23

6661 EE Elst

Openingstijden Op basis van beschikbaarheid
Prijs Kinderen tot 2 jaar gratis. Extra bed €40, extra kinderbed €20. Kamerprijzen obv reservering.
Mail direct

Mail direct naar Linge Hotel Elst

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Arnhem

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >