Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ontdek Landgoed Beekhuizen

Duik de natuur in met de kids en ontdek Landgoed Beekhuizen en haar geschiedenis!

Landgoed Beekhuizen ligt aan de westkant van Nationaal Park Veluwezoom bij Velp. Je vindt er onder meer wandelpaden met leuke bruggetjes, een bijzonder pad tot bovenop een heuvel en een schitterende vijver!

Dwaal lekker rond en ontdek de schoonheid van het mooie landschap! Wandel langs de vijvers en watervallen en geniet van de mooie doorkijkjes. Op het landgoed werd in de 19e eeuw langs de Beekhuizensebeek het Hotel Beekhuizen gebouwd in Zwitserse chaletstijl. Hier verbleven diverse bekende personen, waaronder Koningin Emma en dominee-dichter Francois Haverschmidt. Het hotel is in 1980 door brand verwoest. In 2020 werd een nieuw hotel, Boutique Hotel Beekhuizen, op deze plek geopend! 

Ernaast ligt Buitenplaats Beekhuizen, een kleinschalig ‘glamping-only’ vakantiepark met 43 ruime lodgetenten en pods. Op hetzelfde terrein ligt restaurant Woodz waar je na een wandeling of tijdens je verblijf op Buitenplaats Beekhuizen iets lekkers kunt eten en drinken terwijl de kinderen lekker kunnen spelen in het bos, glijden op de blijbaan of zwieren aan de kabelbaan.

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.

Landgoed Beekhuizen

Beekhuizenseweg

6891 Velp

Openingstijden Zie roze websitebutton

Meer inspiratie

StadsWoud (7+)

Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.

Bezoekerscentrum Veluwezoom

Heerlijk dagje in de natuur, lekker wandelen of wat meer actief bezig zijn? Het kan allemaal!

Boulderles bij RijnBoulder

Op zoek naar een sportief en gezellig uitje met het gezin? Kom dan eens boulderen bij RijnBoulder.

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, bowlen...het kan allemaal bij Planet Awesome in Nijmegen!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Intocht Sinterklaas 2025 in en om Arnhem

Sinterklaas en zijn Pieten komen in Nederland aan op zaterdag 15 november. Ook in Arnhem en regio kun je Sint en zijn Pieten begroeten. We hebben alvast wat leuke intochten voor je op een rijtje gezet!

7x een wandeling met kinderen

Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

8x herfstdecoratie maken

Haal de herfst in huis met deze leuke herfstknutsels die kinderen zelf of met hulp kunnen maken.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief