Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Paviljoen en de theetuin

Vanaf mei kun je weer met het pontje naar het Werfpaviljoen en de theetuin!

Zeker weten dat je hier een vakantiegevoel van krijgt! Eerst een stukje varen met het pontje over de Rijn en dan lekker genieten met je voeten in het zand. Vanaf 3 mei zijn het Werfpaviljoen en de theetuin weer geopend. De openingstijden zijn gelijk aan de vaartijden van het pontje.

De menukaart is eenvoudig maar door het prachtige uitzicht en de spannende reis er naar toe echt iets wat je een keer gedaan moet hebben. Je kunt op het pontje stappen vanaf de Rijnkade en fietsen kunnen mee!

Vaartijden:
woensdag tot en met zondag van 12 tot 18 uur.
Tarieven per overtocht:
Kinderen tot en met 4 jaar: gratis
Kinderen van 5 tot en met 10 jaar: €0,50
Vanaf 11 jaar: €1,00 per persoon.
Fietsen: €0,50

De leukste buitenuitjes in en om Arnhem vind je natuurlijk op Kidsproof!

Paviljoen Stadsblokkenwerf

Stadsblokkenweg 51

6841 HG Arnhem

Openingstijden Vanaf 3 mei tot en met 30 september 2018
Mail direct

Mail direct naar Paviljoen Stadsblokkenwerf

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

StadsWoud (7+)

Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.

Herfstvakantie in het Openluchtmuseum

Kom in de herfstvakantie naar het Nederlands Openluchtmuseum. Er is hier zoveel te beleven voor kinderen!

Boulderles bij RijnBoulder

Op zoek naar een sportief en gezellig uitje met het gezin? Kom dan eens boulderen bij RijnBoulder.

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, bowlen...het kan allemaal bij Planet Awesome in Nijmegen!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfstvakantie-uitjes in en om Arnhem

Yes, het is herfstvakantie. Dé vakantie waarbij er in onze regio weer van alles te beleven is voor gezinnen.

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Feestelijke start van het nieuwe theaterseizoen

Een kersverse kinderdirecteur en gratis sprookjesvoorstellingen bij Musis & Stadstheater Arnhem!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief