Survival Kinderfeest 8+
Leef je heerlijk uit op dit coole survivalparcours!
Een kinderfeestje, waarbij de kinderen uitgedaagd worden, mogen rennen, klimmen en klauteren, vuil worden. Bij het zien van de geweldige `speeltuin´op dit terrein, zijn de kinderen door het dolle heen.
Op speelse wijze wordt gewerkt aan de teamgeest, waarna gestart wordt op de boogschietbaan. Na de limonade en cake volgt een stoere warming-up en wordt het survivalrun-parcours verkent: Rennen, oefenen met net- en touwklimmen, evenwichtsbalk, slingerbak met modder en andere lastige obstakels.
Verbeter jij met je team het bestaande parcoursrecord? Samenwerking is hierbij erg belangrijk. Grenzen verleggen, veel lol hebben en goed vies worden, dat zijn de standaard ingrediënten. De rest wordt aangepast aan de groep, het weer en de gekkigheid van de instructeur. Daardoor is elk kinderfeestje anders.
Van Amerongen Training en Buitensport
Arnhem
Openingstijden
Prijs
zie website voor actuele prijzenLijstjes voor Arnhem
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
12x zomertips op de Veluwe
Zin in een zomer met heel veel afwisselende en leuke uitjes? Op de Veluwe valt deze zomer van alles te beleven. Trek eropuit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, stap binnen bij verrassende musea, spot dieren van dichtbij of ontdek een gezellige stad. Wij verzamelden 12 zomerse tips voor gezinnen. Welke ga jij als eerste ontdekken?