
Fiepbus in Renkum
Kom je ook naar deze vrolijk gedecoreerde dubbeldekkerbus om de verjaardag van Fiep te vieren?
Op 17 december 2016 is het 100 jaar geleden dat Fiep Westendorp werd geboren. Het werk van de illustratrice is nog altijd springlevend. Haar tekeningen hebben al vele generaties een bijzondere plek in de harten van jong en oud. Dat verdient een groots en bijzonder feest!
Van 13.30 uur tot 17.30 uur is de Fiepbus bij de Bibliotheek in Renkum. Daar kan iedereen de bus daar binnen en buiten bewonderen en er spelletjes in spelen. Op de benedenverdieping kunnen de jongsten (4-8 jaar) in een doolhof op avontuur in de wereld van Fiep Westendorp.
In het doolhof zitten allerlei spelletjes verstopt: een grote puzzel, een verende vloer, filmpjes, een geheime deur, een doe-het-zelfverhaaltje en een fotomomentje. Op de bovenverdieping kunnen kinderen op iPads spelen en knutselen.
Nog meer leuke tips voor oktober vind je natuurlijk op Kidsproof Arnhem!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
de Bibliotheek Renkum
Europalaan 58
6871 BZ Renkum
Openingstijden
13:30 - 17:30 uurToon op kaart
Meer inspiratie


Sprookjesfestival: Ridder Robin 6+
Muzikaal sprookje tijdens het Sprookjesfestival in de herfstvakantie bij theater De Leeuw
Kinderboekenweek in de Arnhemse Kinderboekwinkel
Kom kijken bij de Kinderboekenweek en ontdek wat er te beleven valt!
Op ontdekking bij het NMM
Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes
Het nieuwe schooljaar is alweer een paar weekjes op weg. Deze toffe Back to School tips wil je niet missen!
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kan je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!