Atletiekvereniging CIKO’66
Atletiek heeft heel veel verschillende onderdelen. Er is dus altijd wel iets voor je bij!
Wist je dat atletiek is één van de oudste sporten ter wereld is?
Je traint voor je zelf, om je eigen prestaties te verbeteren en als dit na een tijdje lukt, geeft dit heel veel voldoening.
Maar omdat je traint in een groep met kinderen van je eigen leeftijd, is het ook nog eens gezellig!
Atletiek is gewoon leuk! Wist je dat je al vanaf 6 jaar met atletiek mag beginnen?
Lijkt het je wat? Druk dan op de roze button om naar de website van CIKO’66 te gaan.
Wist je dat wij een super leuke nieuwsbrief hebben zodat je altijd weet wat er te doen is in Arnhem en omgeving?
Atletiekvereniging CIKO'66
Beukenlaan 15
6823 MA Arnhem
Openingstijden
zie website voor roosterPrijs
vanaf 28 euro per kwartaal
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x wandelplekjes met horeca op de Veluwe
Wij vinden het heerlijk om regelmatig lekker een frisse neus te halen met de kinderen. Wij verzamelden 5 mooie plekjes op de Veluwe waar je heerlijk kunt wandelen, spelen én iets lekkers kunt eten en drinken op een tof plekje voor, na of tijdens de wandeling. Geniet ervan!
Gratis familievoorstellingen én musicaltour
Hoe leuk is het om samen naar het theater te gaan? In Musis & Stadstheater Arnhem beleven jullie dit voorjaar de mooiste voorstellingen en magische verwondermomenten, ook in de meivakantie.
Lente: 10x leuke activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.