Boerderij de Lande
Een prachtig nieuw restaurant waar je naast pannenkoeken eten, ook nog een film kunt kijken!
Met een eigen bioscoop en aparte open keuken is Boerderij de Lande een superplek voor je kinderfeestje!
Wat ga je doen
Ontvangst met kinderchampagne
Onbeperkt ranja
Pannenkoekenbakken en versieren met de kok
Popcorn én film kijken in hun eigen bioscoop
Daar heb je dus geen omkijken meer naar!
Natuurlijk hebben ze ook een speelhoekje voor de kids.
Neem snel een kijkje op de site door op de roze button te klikken!
Inspiratie opdoen voor een kindvriendelijke restaurant in en om Arnhem? Kijk dan eens verder op onze site.
Boerderij De Lande
Karstraat 91
6851 DG Huissen
Openingstijden
op afspraak
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Nederlands Openluchtmuseum
Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!
Feestje bij Bounce Valley Arnhem
Actief kinderfeestje bij Bounce Valley Arnhem vol springen en plezier.
Kinderfeestje in de natuur
Is je kind bijna jarig of jarig geweest? Vier een feestje bij Bezoekerscentrum Veluwezoom in Rheden.Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!