Openluchttheater
Super leuk voor in het zomerseizoen. Een kindervoorstelling in het Openluchttheater de Pinkenberg!
Aan de rand van het Velperbos bevindt zich Openluchttheater De Pinkenberg.
Een ontzettende leuke plek om een kindervoorstelling te bekijken. Er worden voorstellingen gegeven voor verschillende leeftijden.
Ook worden cursussen gegeven waaronder een theatercursus die naar een voorstelling toe werkt in dit prachtige openluchttheater.
Neem een lekkere picknick mee dan maak je het extra bijzonder!
Hou onze uitagenda in de gaten voor voorstellingen of ga meteen naar de website!
Zoek je nog een uitje voor een regenachtige dag, kijk dan eens bij onze eropuit categorie!
Openluchttheater De Pinkenberg
Kluizenaarsweg 2
6891 Rozendaal
Openingstijden
zie website voor voorstellingen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Bounce Valley Arnhem
Springen, rennen en lachen bij Bounce Valley in Velp bij Arnhem.
StadsWoud (7+)
Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.
Nieuw: Climbing Network
Samen klimmen? Boek een proefles voor het hele gezin bij Climbing Center Arnhem en Bouldergym Arnhem.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zó kies je een leuk vakantiekamp voor je kind!
Elk jaar dook mijn collega Annemarie er weer in: al die leuke vakantiekampen voor kinderen! Zo'n week vol met leuke activiteiten, plezier met andere kinderen en weer een stapje dichter bij zelfstandigheid. Voordat je een kamp uitkiest, lees haar handige tips even door!
Dagje vrij? Ga lekker eropuit in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!