Stichting Bushi
Kom jij ook lekker judoën bij Bushi Arnhem? Het kan al vanaf 5 jaar.
Judo is een sport waarbij zowel aanval en verdediging belangrijk is. Je krijgt er niet alleen spierballen van, je leert ook samenwerken en elkaar te respecteren!
Bovendien is het natuurlijk altijd leuk om lekker te stoeien. Je raakt zo lekker je energie kwijt. Stichting Bushi Arnhem geeft op verschillende locaties les namelijk;
- SHK Sportcentrum
- Healthclub Heijenoord
- Sporthal de Laar West
- Dorpshuis Angeren
Er zit dus vast eentje bij jou in de buurt! Kijk maar eens op de website voor trainingstijden.
Wil je nog meer leuke sportclubs in Arnhem ontdekken?
Stichting Bushi Arnhem
Wassenaarweg 7
6843 NX Arnhem
Openingstijden
zie website voor de verschillende roosters
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke uitjes voor de meivakantie
Meivakantie! Wat zijn er weer veel leuke activiteiten in en om Arnhem! Van actieve uitjes binnen en buiten, mooie films tot ontdekken en spelen in musea en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!
Dagje vrij? Ga lekker eropuit in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!