T-HUIS Eten en Drinken
Lekkere biologische en lokale gerechten eten na een wandeling door Park Presikhaaf!
Ideale plek om na een middagje kinderboerderij of een wandeling door het park even lekker te gaan zitten met een kop thee en gebak.
Het T-HUIS is een ontmoetingsplek met veel aandacht voor biologische en lokale gerechten. Je kunt hier ook terecht een heerlijke eenvoudige maaltijd; pasta’s, pannenkoeken, soep en heerlijke belegde broodjes. De menukaart houdt rekening met kids!
Wat hele fijn is, ze hebben een allergenen lijst zodat je precies weet wat je wel of niet kunt bestellen voor een kind met een voedsel allergie!
Het T-HUIS is een sociale onderneming. Mensen met een arbeidshandicap kunnen in de fijne kneepjes van het horecavak leren.
Kijk alvast even op de website voor de menukaart!
Zoek je nog een leuk uitje voor dit weekend. Kijk dan eens bij onze uitagenda!
T-Huis
Laan van Presikhaaf 3
6826 HA Arnhem
Openingstijden
wo t/m zo 10:30-18:00Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
16 fijne herfstvakantietips voor Arnhem en omgeving
Bekijk onze leuke tips om er samen een superfijne en gezellige herfstvakantie van te maken!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!