A.IJ.C Thialf
Rolling, rolling, rolling.... Bij A.IJ.C Thialf kun je in de lente en zomer heerlijk skeeleren!
Skeeleren is leuk voor jong en oud en ook nog eens hartstikke gezond! Bij Thialf geven speciale skeelerlessen voor kinderen.
De trainingen starten begin april en duren tot begin oktober, daarna begint het schaatsseizoen!
Wil je een keertje meetrainen? Druk dan op de roze button.
Zoek je nog meer leuke clubjes in Arnhem? Wij hebben de leukste voor je gevonden, kijk dus snel verder op onze website!
A.IJ.C. Thialf
Daam Fockemalaan 1
6815 DL Arnhem
Openingstijden
zie website voor trainingstijden
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas aftelkalender: aftellen tot pakjesavond
Op zaterdag 15 november komen Sinterklaas en zijn Pieten aan in Nederland. Vanaf dat moment tellen wij hier thuis af tot pakjesavond! Met deze handige Kidsproof Sinterklaas aftelkalender wordt dit nóg leuker! Laat dat heerlijke avondje maar komen.
8x herfstdecoratie maken
Haal de herfst in huis met deze leuke herfstknutsels die kinderen zelf of met hulp kunnen maken.
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!