Anne&Max
Heerlijke plek om met kinderen te ontbijten of een lekker broodje te halen.
Op de hoek van de Bakkerstraat en het Kerkplein vind je Anne&Max.
Hier kun je 7 dagen per week terecht voor een lekker ontbijt, koffie en huisgemaakte taart, brunch, lunch, of een uitgebreide High tea.
Hier vind je geen kinderhoekje of iets dergelijks maar wel een menukaart waar mijn kinderen ook blij van worden. Ideale plek om samen een keertje te gaan ontbijten. Bij goed weer op het terras en anders lekker binnen in een luie stoel.
Moet je snel door? Geen probleem, uiteraard kun de koffie’s, sandwiches en salades ook meenemen. Lekker makkelijk toch?
Klik voor de menukaart even door naar de site.
Nog meer fijne eettentjes ontdekken in en om Arnhem? We hebben een hele categorie vol!
Anne & Max
Bakkerstraat 50
6811 EH Arnhem
Openingstijden
7 dagen per week open, voor actuele openingstijden klik je ven door naar de siteToon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toegankelijke uitjes voor kinderen in Gelderland
Een dagje uit is voor elk kind een feestje, maar voor gezinnen met een kind met een beperking kan het plannen soms extra uitdagingen met zich meebrengen. Gelukkig zijn er in Gelderland steeds meer plekken waar toegankelijkheid vanzelfsprekend is. Hieronder ontdek je toegankelijke en kindvriendelijke uitjes waar plezier en inclusie hand in hand gaan.
8x leuke winterknutsels
De winter is in volle gang! Na een middagje buiten spelen lekker even naar binnen? Ga samen met deze leuke winterknutsels aan de slag. Eventueel met een lekkere beker warme chocomel erbij!
30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen
Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!