Atelier De Boog
Lekker creatief bezig zijn, knutselen voor kinderen van 6 tot 9 jaar en van 10 tot 12 jaar.
Woensdagmiddag is knutselmiddag bij De Boog coaching & creativiteit.
Je kunt vrij werken met verschillende materialen. Je maakt een kunstwerk op je eigen manier en krijgt hierbij tips en aanwijzingen.
Je gaat ontdekken wat je bijvoorbeeld met klei kunt maken, je leert werken met collages, stoffen en verf.
Je leert hoe je hout bewerkt en hoe je van recycle materiaal verrassend mooie dingen kunt maken!
Eerst een gratis proefles volgen is mogelijk! Kijk snel op de website voor meer informatie
Op zoek naar nog meer leuke creatieve activiteiten in Arnhem? Kijk dan eens bij de rubriek Clubjes op Kidsproof Arnhem!
De Boog coaching & creativiteit
De Brink 13
6842 AT Arnhem
Openingstijden
Woensdag 13.00-14.00 (6/9 jaar) en van 14.30-15.30 (10/12 jaar)Prijs
50 euro voor 8 lessen inclusief materiaal, drinken en wat lekkersToon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x leuke winterknutsels
De winter is in volle gang! Na een middagje buiten spelen lekker even naar binnen? Ga samen met deze leuke winterknutsels aan de slag. Eventueel met een lekkere beker warme chocomel erbij!
Toegankelijke uitjes voor kinderen in Gelderland
Een dagje uit is voor elk kind een feestje, maar voor gezinnen met een kind met een beperking kan het plannen soms extra uitdagingen met zich meebrengen. Gelukkig zijn er in Gelderland steeds meer plekken waar toegankelijkheid vanzelfsprekend is. Hieronder ontdek je toegankelijke en kindvriendelijke uitjes waar plezier en inclusie hand in hand gaan.
30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen
Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!