Atletiekvereniging CIKO’66
Atletiek heeft heel veel verschillende onderdelen. Er is dus altijd wel iets voor je bij!
Wist je dat atletiek is één van de oudste sporten ter wereld is?
Je traint voor je zelf, om je eigen prestaties te verbeteren en als dit na een tijdje lukt, geeft dit heel veel voldoening.
Maar omdat je traint in een groep met kinderen van je eigen leeftijd, is het ook nog eens gezellig!
Atletiek is gewoon leuk! Wist je dat je al vanaf 6 jaar met atletiek mag beginnen?
Lijkt het je wat? Druk dan op de roze button om naar de website van CIKO’66 te gaan.
Wist je dat wij een super leuke nieuwsbrief hebben zodat je altijd weet wat er te doen is in Arnhem en omgeving?
Atletiekvereniging CIKO'66
Beukenlaan 15
6823 MA Arnhem
Openingstijden
zie website voor roosterPrijs
vanaf 28 euro per kwartaal
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x te gekke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
Gratis Lentebucketlist: 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog heel veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. We hebben er 35 verzameld op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
Gratis familievoorstellingen én musicaltour
Hoe leuk is het om samen naar het theater te gaan? In Musis & Stadstheater Arnhem beleven jullie dit voorjaar de mooiste voorstellingen en magische verwondermomenten, ook in de meivakantie.