
Beauty Kidz en Teens
Lekker thuis aan de slag met huidverzorging en make-up en daarna met z'n allen op de foto!
Beauty Kidz en Teens maken er een leuk feestje van waarbij je zelf aan de slag gaat met de huidverzorging.
Je leert alles over maskertjes en make-up. Natuurlijk worden de nagels niet vergeten! Geschikt voor meiden vanaf 7 jaar en duurt zo’n 2 á 2,5 uur
Neem alvast eens een kijkje bij Beauty Kidz en Teens door op de roze button te drukken!
Krijg jij onze nieuwsbrief al? Deze wordt voor iedere schoolvakantie verstuurd en staat boordevol leuke tips en uitjes!
Beauty Kidz en Teens
't Straatje
6923 AM Groessen
Openingstijden
op afspraakToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Lente: 10x leuke activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!