Kinderfeestje Cactus Oase
Ga met je vriendjes en vriendinnetjes op avontuur in het overdekte Belevingspark Cactus Oase in Ruurlo!
Ken je Belevingspark Cactus Oase al? Tijdens je kinderfeestje wordt je eerst hartelijk ontvangen door Anny Cactus. Jullie gaan je verkleden en meedoen met het Kindertheater. En natuurlijk met de Wild West puzzeltocht langs duizenden verschillende cactussen.
Daarnaast kun je genieten van de vogeltuin, een boerderijdoorsnede uit de jaren vijftig, een oude schoolklas en de Desert Expres en Thomastrein die door een Mexicaans landschap vol rotsen en cactussen rijden..
Je kunt ook een cactuspotje schilderen in vrolijke indianen kleuren. Alles kan! Anny bespreekt graag met jullie mogelijkheden, ook wat betreft het eten en drinken.
De jarige krijgt sowieso een leuke verrassing aan het einde en bij het oplossen van de speurtocht krijgen alle kinderen een cactus!
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
Tip: gek op de natuur? Neem dan ook eens een kijkje in onze categorie Eropuit!
Belevingspark Cactus Oase
Jongermanssteeg 6
7261 KA Ruurlo
Openingstijden
Op afspraakPrijs
€ 10,- per kindToon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Dagje eropuit? Bekijk deze 8 leuke tips in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!