Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wandelen en koffie to go

Wandelen, spelen of overnachten op een unieke plek? Kom langs bij Boerderij en Theeschenkerij Mossel

Boerderij en theeschenkerij Mossel is een prachtige hoeve temidden van het landgoed ‘Planken Wambuis’. De perfecte plek voor de mooiste fiets- en wandelroutes.

Of je nu op zoek bent naar een mooie plek om te overnachten, wandelen, spelen of lunchen. Bij Boerderij en Theeschenkerij Mossel zit je goed! Kinderen kunnen spelen in speeltuin met traptrekkers en kruiwagen.

Neem ook eens kijkje bij de schaapskooi en bewonder lieve lammetjes en schaapjes. En als je het wildrooster oversteekt krijg je misschien ook de wilde runderen te zien. Geniet samen van de natuur! 

Ook kun je er terecht voor een koffie, thee, warme chocomelk of een lekkernij

Je kan Theeboerderij Mossel alleen met de fiets, te voet of te paard bereiken. Voor gasten die overnachten kunnen via de aangegeven route parkeren bij de locatie.

Praktisch
Parkeren kan op de parkeerplaatsen langs de N224 (Verlengde Arnhemseweg) en N310 (Harderwijkerweg. Of zet de auto neer bij restaurant Planken Wambuis. Wandel vanaf daar naar de Theeboerderij (dit is ongeveer 45 minuten).

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Ontvang onze nieuwsbrief vol leuke tips, inspiratie en uitjes in je mail!

Boerderij en Theeschenkerij Mossel

Mosselseweg 2

6731 SK Otterlo

Openingstijden Zie roze websitebutton.
Prijs Zie roze websitebutton.
Mail direct

Mail direct naar Boerderij en Theeschenkerij Mossel

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Nederlands Openluchtmuseum

Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!

Meivakantie op kasteel Rosendael

In de meivakantie is er van alles te beleven op kasteel Rosendael!

Kröller-Müller Museum

Ontdek de beeldentuin, speel het dobbelspel of speurspel of ga op blind date met een kunstwerk.

Een awesome vakantie-uitje

Op zoek naar een stoer gezinsuitje? Ga naar Planet Awesome? Lasergamen, karaoke, bowlen en meer!
Reserveer

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x een wandeling met kinderen

Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Lente: 10x leuke activiteiten

Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.

Eropuit in de meivakantie! Bekijk deze leuke tips!

Wat is er veel te beleven in onze mooie regio en iets daarbuiten! We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen, Koningsdag en meer voor je op een rijtje gezet.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief