
Burgers’ Zoo Arnhem
Een uitje naar de dierentuin is altijd leuk. Weer of geen weer bij Burgers’ Zoo vermaken ze zich zeker!
Iedereen kent Burgers’ Zoo natuurlijk. Deze dierentuin is nou juist zo fijn omdat je er met met goed of met slecht weer, prima terecht kan!
In de herfst en wintermaanden is het heerlijk toeven in de overdekte delen zoals de Bush en Ocean. Voor de kids is er een overdekte speeltuin. Zo kun jij lekker even zitten en kunnen zij zich heerlijk uitleven.
Bij goed weer kun je lekker het park door struinen en de buitenspeeltuin bezoeken!
Tip, je kunt voor je bezoek een leuke (gratis) speurtocht downloaden van de website. Dat maakt je bezoek nog leuker! Klik op de roze button om meteen naar de website te gaan.
Wil je nooit meer een leuk uitje missen? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief met de leukste uitjes in en rond Arnhem.
Burgers ' Zoo Arnhem
Antoon van Hooffplein 1
6816 SH Arnhem
Openingstijden
Klik voor actuele tijden door naar de site.Toon op kaart
Meer inspiratie


Planet Awesome
Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, bowlen...het kan allemaal bij Planet Awesome in Nijmegen!
StadsWoud (7+)
Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.
Kasteel Rosendael
Zoveel prachtige kastelen en parken in de buurt! Ben je al eens bij Kasteel en park Rosendael geweest?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Feestelijke start van het nieuwe theaterseizoen
Een kersverse kinderdirecteur en gratis sprookjesvoorstellingen bij Musis & Stadstheater Arnhem!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!