De Balletschool
Wil jij ook leren bewegen op muziek en vind je niets leukers dan dansen? Kom dan naar De Balletschool!
Ballet, jazz, streetdance, moderne dans, kleuterdans, dansconditie….En niet te vergeten: Een flinke dosis dansplezier!
De Balletschool verzorgt van maandag t/m zaterdag lessen in allerlei verschillende dansstijlen. De lessen worden gegeven in het sportcentrum Rijkerswoerd in Arnhem. Van jong tot oud, van beginner tot gevorderd, iedereen die moeilijk stil kan zitten bij het horen van muziek, kan hier terecht!
Elke twee jaar geeft De Balletschool een grote leerlingen-voorstelling. Behalve dat dansen een goede training is voor je lijf is het natuurlijk ook een theatervorm. Door een voorstelling leer je jezelf presenteren en ervaren hoe het is een ster te zijn op het podium.
Kijk rond op hun site voor informatie en inspiratie, gewoon even op de roze button klikken.
Nog meer inspiratie op doen voor leuke clubjes? Wij hebben ze alvast voor je op een rijtje gezet.
De Balletschool
De Pas 44
6836 BK Arnhem
Openingstijden
Voor het rooster, zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x herfstdecoratie maken
Haal de herfst in huis met deze leuke herfstknutsels die kinderen zelf of met hulp kunnen maken.
Griezelige Halloween films voor kinderen
Een griezelige film kijken met Halloween? Dit zijn de spooky Halloween films voor kinderen die je kijkt via Netflix, Disney+ en Videoland!
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!