Dierense Speeltuin
In Dieren vind je de grootste niet-commerciële speeltuin van ons land! Wedden dat ze het geweldig vinden?
De Dierense Speeltuin is de ideale plek om de kinderen lekker uit te laten razen!
Voor elke leeftijd hebben ze wat wils. Bij mooi weer kunnen de kinderen lekker met water spelen. Neem zelf een picknick mee of bestel een cappuccino en iets lekkers te eten erbij zoals poffertjes of broodje hotdog. Succes verzekerd of je nu lekker mee wil doen met de kids of ze heerlijk vanaf een bankje in de gaten wil houden!
Deze betaalbare speeltuin draait volledig op enthousiaste vrijwilligers en is ook heel geschikt voor kinderen met een handicap!
Let op, deze speeltuin is niet geopend op zondag!
Voor meer informatie, klik op de roze button voor de website!
Nog meer inspiratie op doen voor een leuk uitje?
Dierense Speeltuin Vereniging
Rode Kruislaan 1
6951 BL Dieren
Openingstijden
Klik voor actuele openingstijden door naar de site.Prijs
Klik voor tarieven door naar de site.Toon op kaart
Meer inspiratie
StadsWoud (7+)
Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.
Bezoekerscentrum Veluwezoom
Heerlijk dagje in de natuur, lekker wandelen of wat meer actief bezig zijn? Het kan allemaal!
Boulderles bij RijnBoulder
Op zoek naar een sportief en gezellig uitje met het gezin? Kom dan eens boulderen bij RijnBoulder.Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x herfstdecoratie maken
Haal de herfst in huis met deze leuke herfstknutsels die kinderen zelf of met hulp kunnen maken.
Leuke Sinterklaasfilms
Dit zijn de leukste Sinterklaasfilms die je (gratis) kijkt via Videoland, NPO Start, Pathé Thuis en Prime Video.
De 12 leukste herfst- en winteruitjes op de Veluwe
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.