Tropische lunch maken
Lekker zomers koken bij de Doe Fabriek.
Daarbij drinken we tropische cocktail, die geserveerd wordt in een tropische vogelhouder. Ook ouders en grootouders zijn welkom om deel te nemen aan de workshop en te genieten van de hapjes en de cocktail of koffie/thee.
Opgeven kan via de mailbutton o.v.v. datum workshop, aantal personen
kind/volwassenen en telefoonnummer. De workshop wordt gegeven in Dudok aan de Koningstraat.
De leukste uitjes voor het hele gezin vind je natuurlijk op onze uitagenda. Neem snel een kijkje!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Doe Fabriek/Dudok
Koningstraat 40
6811 DH Arnhem
Openingstijden
Prijs
Met Jeugdlandpaspoort €7,00, zonder paspoort € 8,00Toon op kaart
Meer inspiratie
Familievoorstelling ‘Droom!’ (6+)
Orkest Phion en slagwerkgroep Percossa nemen je mee op een muzikale reis waarin alles mogelijk is…
Rondleiding Gevangenis
Altijd al willen weten hoe de Koepelgevangenis van Arnhem er van binnen uitziet? Grijp dan nu je kans!
Focus Mini
Een maandelijkse filmervaring voor de allerkleinsten bij Focus Filmtheater!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Versla je winterdip met deze 21 vrolijke tips!
Zit je midden in een winterdipje? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie vast en zeker lachend de donkere winterdagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!
30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen
Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!
Toegankelijke uitjes voor kinderen in Gelderland
Een dagje uit is voor elk kind een feestje, maar voor gezinnen met een kind met een beperking kan het plannen soms extra uitdagingen met zich meebrengen. Gelukkig zijn er in Gelderland steeds meer plekken waar toegankelijkheid vanzelfsprekend is. Hieronder ontdek je toegankelijke en kindvriendelijke uitjes waar plezier en inclusie hand in hand gaan.