Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Doolhof Ruurlo

Kom lekker dwalen door Doolhof Ruurlo. Kunnen jullie de weg vinden?

Doolhof Ruurlo is de grootste heggendoolhof van Europa! Dwaal door de paden en ga op zoek naar het midden. Wie weet als eerste de weg te vinden?

Klik voor meer informatie op de roze button.

Nooit meer leuke tips missen? Meld je dan nu aan voor onze nieuwsbrief!

Doolhof Ruurlo

Hengeloseweg 2a

7261 LV Ruurlo

Openingstijden dagelijks van 10:30 tot 17:00 uur
Prijs Volwassenen: €3,50
Kinderen: €2,50
Mail direct

Mail direct naar Doolhof Ruurlo

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Speurtochten Veluwezoom

Bij Bezoekerscentrum Veluwezoom kun je het hele jaar door op avontuur met gave speurtochten!

Voorjaarsvakantie op kasteel Doorwerth

In de vakantie zijn er weer extra veel leuke activiteiten op kasteel Doorwerth.

StadsWoud (7+)

Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.

Focus Junior in de voorjaarsvakantie

Elke vakantiedag kinderfilms en extra’s bij Focus Filmtheater in Arnhem.

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Voorjaarsvakantie: leuke uitjes in en om Arnhem

Voorjaarsvakantie! Tijd om carnaval te vieren, op vakantie te gaan én natuurlijk lekker al die leuke uitjes in onze regio ontdekken! Van leuke films en een museum bezoeken tot actieve uitjes en nog veel meer. Bekijk de uitjes hieronder en ga er samen op uit.

Carnaval: 14 tips voor een feestje thuis

Ben je dol op carnaval en wil je ook graag thuis alvast in de carnavalsstemming komen? Dat komt goed uit! Wij hebben 14 tips voor een tof carnavalsfeestje thuis voor je op een rijtje gezet.

5x wandelplekjes met horeca op de Veluwe

Wij vinden het heerlijk om regelmatig lekker een frisse neus te halen met de kinderen. Wij verzamelden 5 mooie plekjes op de Veluwe waar je heerlijk kunt wandelen, spelen én iets lekkers kunt eten en drinken op een tof plekje voor, na of tijdens de wandeling. Geniet ervan!

Carnavalsoptochten regio Arnhem

Van 14 t/m 17 februari is het carnaval! Ook in Arnhem en regio wordt het volop gevierd. Gezellige carnavalsmuziek klinkt uit de luidsprekers, jong en oud verkleed en geschminkt. Natuurlijk zijn er weer veel leuke carnavalsoptochten. Wij hebben er alvast een aantal voor je op een rijtje gezet.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief