Efteling vertelt… Baron 1898 (6+)
Een spannende musical in de voorjaarsvakantie voor de hele familie in Musis Arnhem!
Na het succes van Efteling vertelt… Joris en de Draak is de Efteling terug met een nieuwe, spannende musical over hoogmoed, hebzucht en liefde!
In Baron 1898 zien we op 21 februari om 13:30u en om 15:00u hoe de jonge Jochem en reiziger Gustav elkaar ontmoeten in de herberg van een klein dorpje. Gustav is onderweg naar zijn grote liefde en vertelt Jochem vol vuur over zijn avonturen. Bij zijn vertrek helpt Jochem hem om de nabijgelegen en gevaarlijke Zompige Heide over te steken.
Enkele jaren later keert Gustav terug. Maar van een gepassioneerde avonturier is hij veranderd in de hebzuchtige baron Hooghmoed, verblind door het goud dat diep in de Zompige Heide verborgen ligt. Alles moet wijken: zijn liefde, de natuur, en zelfs Jochem… Zal Jochem zijn dorp en de Zompige Heide kunnen redden?
Te zien in het theater!
Wil jij deze heerlijke familievoorstelling zien? Klik dan snel door naar de website voor meer info en kaartjes!
Meer uitjes om te plannen? Check hier de data waar je eropuit kunt!
Data:
- zondag 21 februari 2027 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Musis Arnhem
Velperbinnensingel 15
6811 BP Arnhem
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Speel samen een potje jeu de boules
In de zomervakantie kun je extra voordelig jeu de boulen bij JEU de boules bar in Arnhem!
Familievoorstellingen op de Pinkenberg
Beleef een heerlijke zomermiddag met het hele gezin in openluchttheater De Pinkenberg.
Zomervakantie bij Orientalis
Beleef in Museumpark Orientalis een zomer vol verhalen, theater, Romeinendagen en nog veel meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!
🌞 Zes weken zomervakantie! Met deze favoriete kinderboeken vliegt de vakantie voorbij.