FC Balbini
Bij FC Balbini kunnen de kleinsten op een leuke manier kennis maken met bewegen en voetbal.
FC Balbini is veel meer dan alleen een voetbal programma voor kleuters en peuters. De trainingen hebben een positieve invloed op je kind die veel verder gaat dan alleen het voetbalveld.
Het resultaat? Kinderen met sterke fysieke & sociale vaardigheden en vol vertrouwen. En dat alles terwijl ze de tijd van hun leven hebben.
FC Balbini is ontwikkeld op basis van drie pijlers:
• Plezier: de wekelijkse training is het leukste moment van de week
• Doelgerichte beweging: iedere training is professioneel opgebouwd om fysieke en sociale vaardigheden te ontwikkelen
• Voetbal: voor zowel jongens als meisjes een populaire en laagdrempelige manier om kennis te maken met bewegen & sport
Programma
Een training bestaat uit maximaal 10 kinderen met hun ouders.
Alle ouders doen zelf ook actief mee in de trainingen van 45 minuten. Een FC Balbini training reeks bestaat uit 12 weken.
Er zijn ieder seizoen twee reeksen van 12 weken; van september tot en met december en van januari tot en met april. De trainingen worden gehouden op indoor locaties en gaan altijd door.
Er zijn ieder seizoen twee reeksen van 12 weken; van september tot en met december en van januari tot en met april. De trainingen worden gehouden op indoor locaties en gaan altijd door.
Kijk voor alle beschikbare dagen en tijden op de site, klik eenvoudig door via de roze button.
Voor andere balsportclubjes kijk je op Kidsproof.nl
FC Balbini
Bernhardlaan 10
6824 LE Arnhem
Openingstijden
zie website voor rooster
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis familievoorstellingen én musicaltour
Hoe leuk is het om samen naar het theater te gaan? In Musis & Stadstheater Arnhem beleven jullie dit voorjaar de mooiste voorstellingen en magische verwondermomenten, ook in de meivakantie.
10x kinderfeestje overlevingstips
Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!
5x wandelplekjes met horeca op de Veluwe
Wij vinden het heerlijk om regelmatig lekker een frisse neus te halen met de kinderen. Wij verzamelden 5 mooie plekjes op de Veluwe waar je heerlijk kunt wandelen, spelen én iets lekkers kunt eten en drinken op een tof plekje voor, na of tijdens de wandeling. Geniet ervan!