Park Immerloo
Lekker spelen in de natuurspeeltuin of voetballen in Park Immerloo!
Het park ligt om een grote plas waar je in de winter heerlijk op kunt schaatsen.
Bij mooi weer kunnen de kids zich lekker uitleven in de natuurspeeltuin of lekker voetballen op een van de voetbalveldjes.
Er zijn veel boomsoorten aangeplant, die weer veel verschillende dieren aantrekken. Parkeren kan het beste aan de kant van de wijk het Duifje, maar ook aan de Groningensingel.
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Versla je winterdip met deze 21 vrolijke tips!
Zit je midden in een winterdipje? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie vast en zeker lachend de donkere winterdagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!
30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen
Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!
Toegankelijke uitjes voor kinderen in Gelderland
Een dagje uit is voor elk kind een feestje, maar voor gezinnen met een kind met een beperking kan het plannen soms extra uitdagingen met zich meebrengen. Gelukkig zijn er in Gelderland steeds meer plekken waar toegankelijkheid vanzelfsprekend is. Hieronder ontdek je toegankelijke en kindvriendelijke uitjes waar plezier en inclusie hand in hand gaan.